FERAHFEZA VENUE

FERAHFEZA Venue, Karaköy’ün en dinamik Restaurant ve barlarından biri olan FERAHFEZA’nın dönüşerek kişilerin ya da kurumların kendi felsefelerini, tarzlarını yansıtabilen lansmanların, toplantıların, yemeklerin kısaca her türlü davet fikrinin gerçekleştirilmesine olanak sağlayan yepyeni projesidir.

FERAHFEZA Venue her türlü özel davet ve etkinliğe ev sahipliği yapabilecek şekilde hazırlandı.

devamı »

ferahfeza restaurant

MEKAN


Karaköy Mimarlar Odası'nın teras katında hizmet vermekte olan FERAHFEZA Venue, 400 metrekarelik bir alan üzerinde konumlanmaktadır.

Tarihi Yarımada manzaralı ön terası, salon bölümü, Galata Kulesi manzaralı bar ve lounge alanı ile yine Galata Kulesi'ne bakan arka terasıyla birlikte FERAHFEZA yekpare bir mekan içerisinde birbiriyle entegre 4 farklı alan keyfi yaşatmaktadır . Bu bölümler birbirinden bağımsız olarak kullanılabileceği gibi, bütün olarak da kullanılabilmektedir.

Mekanın, ön teras bölümü oturmalı düzende 75 kişi, salon bölümü ise 90 kişi misafir edebilmektedir. Bar bölümüyle birlikte FERAHFEZA'nın toplam oturum kapasitesi 200 kişidir. Kokteyl düzeninde ise mekan 350 kişiyi rahatlıkla misafir edebilmektedir.

 

Loading