ferahfeza restaurant

FERAHFEZA DAVETLER


FERAHFEZA Venue, yüksek tavanı, dekorasyonu, Tarihi Yarımada ile Galata Kulesi’ni gören iki cepheli terasları, lezzetleri, yeniliğe açık yemek - kokteyl mönüleri ve servis anlayışı ile özel bir deneyim sunuyor.

FERAHFEZAVenue, kişilerin ya da kurumların kendi felsefelerini, tarzlarını yansıtabilen lansmanların, toplantıların, yemeklerin kısaca her türlü davet fikrinin gerçekleştirilmesine olanak sağlıyor.

FERAHFEZA pek çok sektörden ve farklı kitlelerden davetlere ev sahipliği yapmanın sonucunda ulaştığı kurumsal altyapısı, deneyimi, eğitimli kadrosu ve geniş vizyonu ile hizmet alanına yeni bir boyut katıyor. Mekan kişilerin ve kurumların isteklerine uygun, karakterlerini yansıtan, müziğinden çiçeğine, dekorasyonundan mönülerine her türlü detayın kişiye özel olarak biçimlendirildiği davetlere imza atıyor.

Karaköy Mimarlar Odası’nın teras katında yer alan mekan, FERAHFEZA’nın uzun süren çalışma ve araştırmaları sonucunda oluşturulan yepyeni konseptinin sadece görülen kısmını oluşturuyor. FERAHFEZA’nın arkasında her şeyi en ince ayrıntısına kadar ele alıp, daima en iyiyi sunmayı hedefleyen bir ekip yer alıyor. Bu ekip, organizasyon sahipleriyle bir araya gelerek, geniş FERAHFEZA arşivinin ve deneyiminin katkısıyla kişileri tatmin edecek davetleri her yönüyle detaylandırıyor. Mekan, iş yemekleri, özel kutlamalar, aile yemekleri, mini konserler, ürün lansmanları, dizi, film, klip ya da moda çekimi gibi organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyor.

Kokteyl düzeninde 350 kişinin ağırlanabildiği mekânda, oturmalı düzende 200 kişiye kadar hizmet verilebiliyor. Yemekli davetlerde FERAHFEZA mutfağının tecrübesi devreye giriyor. Mevcut set mönülerin haricinde isteğe ve konsepte bağlı olarak farklı ülke mutfaklarına ya da geçmiş dönemlere ait mönüler hazırlanabiliyor.

Loading